Candy Crush Saga – Can Hilesi

candy crush saga can

King.com tarafından  ilk olarak facebook’da sık sık karşılaştığımız sonrasında flash oyun olarak gözlemlediğimiz Candy Crush Saga Android ve Ios kullanıcıları içinde 2013 başında piyasaya sürüldü. Beklenildiği gibi çok hızlı yayıldı.

Son derece zevkli olan bu şeker oyunu 300+ bölümden oluşuyor ve sürekli artıyor. Haliyle Candy Crush Oyununda bu sefer bizi geçemediğimiz oyunlarda tekrar can yüklemek için dakikaklarca bekliyoruz. Aslında beklememize gerek yok. Çok basit bir çözümü var.

Candy Crush Saga Can hilesi can için beklememize gerek kalmadan oyuna devam etmemizi sağlıyor. Bunu için yapmamız gereken sadece telefonumuzun saat ayarlarıyla oynamak.

Candy Crush Saga Can Alma için telefonumuzun Ayarlar bölümünden Tarih ve Saat ayarlarına giriyoruz. Otomatik Tarih ve Saat , Otomatik Saat Dilimi karşısındaki işaretlemeleri kaldırıyoruz. Sonrasında bulunduğumuz saatten 3-4 saat ileri alıyoruz. Oyuna tekrar başladığımızda artık dakikaklarca beklemek zorunda değiliz icon smile Candy Crush Saga   Can Hilesi Bu işlemi her can için beklememizde tekrarlayabiliriz.

Apk indir keyifli oyunlar diler.


Yazar Hakkında


Önceki yazıyı okuyun:
candy crush saga can hilesi
Candy Crush Saga – Android Oyun Apk

Son günlerde etkisini iyice arttıran Candy Crush Saga oyunu hemen hemen çevrenizdeki arkadaşlarınızın çoğunda bulunan bir akıllı telefon oyunu olduğunu...

Kapat